Akasya Taşımacılık alanında bir numara olmaya devam ediyor. Profesyonel taşıma hizmetleri sayesinde günden güne müşteri yelpazesini genişleten firma, taşıma işlemleri nedeniyle tercih edilen ilk firma olmaktadır.
Firma olarak taşınma öncesinde ev sahipleri ile ön görüşme yapılarak işlemler hakkında bilgi verilir. Daha sonra şirket çalışanları, nakliye elemanları ve şoför ile toplantı yapılarak taşıma işlemleri adım adım belirlenir. Eşyaların araca dizilimi, mobilya ve yolculuk detayları çalışanlarca istişare edilerek harekete geçilir. Taşıma öncesi eşya analizi yapılarak ona göre araç ve kaplama malzemesi seçilir.
Tüm analiz ve görüşmeler bittikten sonra taşıma günü eşyalar boyut ve hassasiyetine göre kaplanır. Mobilyalar için yumuşak dolgu malzemeler, mutfak ve cam eşyalar için sağlam, özel koruma sağlayacak olan baloncuklu sargı malzemesi kullanılmaktadır. Tüm eşyalar zenle sarılıp gereken koruma sağlandıktan sonra yine aynı özenle kolileme işlemine geçilir ve sağlam bir şekilde bantlanır. Özellikle küçük ofis gereçlerine ekstra önem gösterilir yolculuk esnasında sarsılıp kırılmaması için.
Tüm sarma, paketleme, kolileme işlemi bittikten sonra nakliye elemanlarımız tarafından eşyalar araca güvenilir bir şekilde dizilir. Yükleme esnasında bir kişi araç içinde kalarak eşya diziliminin sağlam olması için gerekli düzenlemeleri yaparak, direktifler verir çalışanlara.
Eşya yükleme işi bittikten sonra kapaklar kapanır ve taşıma ekibiyle birlikte araç yeni adrese doğru güvenli bir güzergâh izleyerek gereken adrese intikal eder. Tüm bu aşamalar profesyonel ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Sizlere yeni evinizi, ofisinizi nasıl düzenleyeceğinizi düşünmek kalır. Kolay ve pratik, hızlı ve sistemli bir taşınmayı kim istemez?