İzmir ofis taşıma denince ilk akla gelen firmalardan olan Akasya Taşımacılık, ofis taşımaya devam ediyor! Hızlı, pratik, sürekli çalışma mantığıyla hareket eden firmamız ofisinizi size zaman ve iş kaybı yaşatmadan en hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyarak sizlere beklediğinizden daha kaliteli bir hizmet vermektedir.
7/24 çalışarak müşterilerin zaman kaybını en aza indirgemeyi hedefleyen firmamız, müşterilerle birlikte hareket ederek taşınma işlemlerinin ne kadar süreceğini ve nasıl hangi aşamalardan geçeceğini müşterilerle birlikte istişare ederek fikirlerinize değer vererek hareket etmektedir.
Taşınma öncesi mevcut ofisin analizi yapılarak eşyaların nasıl taşınacağına dair bir ön rapor hazırlayan personelimiz, uygun aracı seçerek gereken tüm malzemeleri belirleyip programlı bir şekilde işlemi başlatmaktadır.
Taşınma esnasında yaşanan hasar, maddi kayıplar ve olası kazalar için tüm önlemler firmamız tarafından alınarak eğitimli personellerimizin dikkatli hareketleriyle kaza ihtimali ve eşya zarar ihtimali sıfıra indirgenmektedir. İzmir ofis taşıma işlemleri için daima bizi seçti ve profesyonel hizmetlerimizden faydalandı, sizler de bu hizmetten yararlanabilmek için bizi arayın.