Ofis Taşıma
Akasya Taşımacılığın en temel hizmetlerinden biri ofis taşımacılığıdır. Ofisinizin tüm eşyalarını özenle ambalajlayıp, güvenli bir şekilde araca yükleyen elemanlarımız yeni adresinize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşarak aynı hız ve pratiklikle eşyaları mekâna taşıyarak sistemli bir hizmet vermektedir. Ofis taşımak bizim işimiz!
Evden Eve Nakliyat
Akasya Taşımacılık ile evden eve taşımacılık son derece profesyonel ve hızlıdır! Teknik ekipmanlar, gereken donanımlar ve son derece iş bilen elemanlarımızla her işin altından hızlı bir şekilde kalkarak sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Taşınmadan önce bizi arayarak yüksek kalite hizmeti uygun fiyata satın alarak son derece memnun kalacağınız bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteyi ucuza satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Arayın, tecrübelerimizden yararlanın.
Eşya Depolama
Eşya depolama, en çok ilgi gören ve her seferinde kendimizi yenileyerek, teknolojik donanımları sonuna kadar kullanarak verdiğimiz bir hizmettir. Eşyalar olası afetlere ve kazalara karşı sigortalatılmaktadır. Mevsim geçişlerinde eşyaların zarar görmemesi için gerektiği takdirde oda sıcaklığı ayarlanabilmektedir. Depolama öncesi, depolar düzenli olarak temizlenir ve dikkatli bir şekilde araca yüklenip depoya istiflendikten sonra rutin olarak temizlik yapılmaya devam edinir depolarda. Eşyalarınız siz istediğiniz sürece bizim emanetimiz olarak son derece korunaklı bir şekilde depolarımızda muhafaza edilecektir. Hiçbir endişe duymadan eşya güvenliğinizi bize emanet edebilirsiniz.