Akasya Ofis Taşımacılık, Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle uzun yıllardır taşımacılık hizmeti vermektedir.

İstanbul merkezli firmamız, İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde şehir içi ve şehir dışı ofis taşıma faaliyetleri göstermektedir.

Üstün hizmet anlayışı ile yola çıkan Akasya Taşımacılık, sadece ofis-büro-şirket değil ev taşımacılığı da yaparak hizmet yelpazesini genişletmiştir.
Geçmişten günümüze her taşımacılık işlemiyle birlikte kendini daima geliştiren Akasya Taşımacılık, daima ileriyi hedeflemiş sektörde bir numara olmak için çalışmıştır. Sektördeki başarısını müşteri memnuniyetine ve üstün kalite hizmetine borçlu olan firma yenilikçi ve sonuç odaklı çalışmalarına tam hız devam etmektedir.
Akasya Taşımacılık, ofis taşımacılığı konusundaki üstün başarısını devam ettirmek için siz değerli müşterilerinin isteklerine en hızlı ve sistemli bir şekilde cevap vermektedir. Sektördeki geçmiş tecrübesi, sürekli kendini geliştirmesi, teknolojik yeniliklere açık bir şekilde daima kendini güncelleyerek yüksek hedefler belirleyen ve buna ulaşmak için daima performans odaklı çalışan Akasya Ofis Taşımacılık firması, kaliteli hizmet vermek için hazır beklemektedir.
Teknik ekipmanları ve geniş araç filosuyla hizmet veren Akasya Taşımacılık, araç bakımlarını haftalık olarak yaptırarak daima taşımacılık işlemi için hazır ve donanımlı bir şekilde beklemektedir.