Akasya Taşımacılık ile evden eve taşımacılık son derece profesyonel ve hızlıdır! Teknik ekipmanlar, gereken donanımlar ve son derece iş bilen elemanlarımızla her işin altından hızlı bir şekilde kalkarak sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Taşınmadan önce bizi arayarak yüksek kalite hizmeti uygun fiyata satın alarak son derece memnun kalacağınız bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteyi ucuza satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Arayın, tecrübelerimizden yararlanın.

 

Akasya Ofis Taşımacılığı sadece ofis-büro değil ayrıca evden eve taşımacılık konusunda da son derece sistemli bir hizmet vermektedir. Taşıma öncesi bizi arayarak yüksek kaliteye uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Evden eve taşımacılık tecrübelerimiz sayesinde son derece planlı, programlı ve hızlı bir sitem içerisinde gerçekleşmektedir. Taşıma işlemlerine başlamadan önce ev sahibine bilgi veren firmamız, istek doğrultusunda farklı yöntemler deneyebilmektedir. Taşımanın hızlı ve pratik olması için birkaç gün öncesinde kâğıt ve harita üzerinde plan – program yapılarak sorun yaşanma olasılığını minimize edilmektedir.
Ev taşımada en sıkıntılı bölge olan mutfak için son derece hızlı çözümler üretmekteyiz. Kırılacak bütün eşyalarınızı özel baloncuklu koruma kalkanı olan malzemeyle kaplayıp daha sonra kolileyerek kırılma olasılıklarını sıfıra indirmekteyiz. Akasya Taşımacılık, eşya güvenliği garantisi kapsamında tüm önlemlere rağmen zarar gören eşyalar varsa sorumluluğu üstlenerek sigortadan yararlanmanızı sağlamaktadır. Sigortalı eşya taşıma ile garantili ve kaliteli bir hizmet almak mümkün!
Sizlerde evinizi taşımadan önce bizi arayarak mevcut evinizi bize teslim ederek bir gün içerisinde son derece hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz. Asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde taşınacağınız evden yaşanacak olan asansör yasağı, dar apartman girişi ve küçük kapılar sorun olmamaktadır. Akasya Taşımacılık son teknoloji asansörlü sistemiyle bina dışından balkon aracılığıyla eşya aktarımın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sistemden yararlanmak, eşyaları eve aktarma ve dizme işlemini daha hızlı yapabilmek ve bir an önce evinize yerleşmek için Akasya Taşımacılığı aramaktan çekinmeyiniz. Hizmet vermek için beklemekteyiz.