Uzun yıllardır ofis ve ev taşımacılığı alanında son derece profesyonel hizmet veren Akasya Ofis Taşımacılık, gelen istekler doğrultusunda eşya depolama hizmeti vermeye başlamış ve önemli başarı grafikleri elde etmiştir.
Eşya güvenliğine büyük önem veren firma, geniş, rafine depolarıyla kaliteli hizmetler vermektedir. 7/24 sürekli gözetim altında olan depolar, her detay düşünülerek hazırlanmış, sağlıklı koşullarda eşya depolama hizmeti sağlamaktadır.
Müşteri odaklı çalışan firma, müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket ederek her türlü sorun, endişe ve strese son vererek müşteriye gereken güveni vermektedir. Eşya depolamada sık yaşanan böcek, haşere vb. sıkıntılar için firma, düzenli olarak ilaçlanmakta ve gereken kontroller alanında uzman kişiler tarafından mütemadiyen yapılmaktadır. Oluşabilecek kötü durumlara ve önlenemez, öngörülemez (doğal afet vb.) durumlar için Akasya Taşımacılık depo sigortası yaptırarak müşterilerin memnuniyetini korurken aynı zamanda maddi kayıpların yaşanmasını engellemektedir.
Eşya depolama konusunda firma son derece hassas davranmakta ve daima müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Firma politikası olan müşteri memnuniyeti her alanda korunarak çalışılmaktadır. İş yapılan her işte güvenlik, kalite ve uygun fiyat ön planda olmuştur. Firmanın sektördeki başarılarının sebeplerinden olan müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite profesyonel hizmet, daima emrinizde olacaktır.